Про Uber?

Uber – це американська компанія, яка створила сервіс для пошуку, виклику і оплати приватних водіїв в понад 65 країнах і 380 містах світу. Uber додатком користуються мільйони людей щодня, що дозволило за 7 років роботи компанії здійснити більш 1 млрд. поїздок по всьому світу.

З 2016 Uber доступний і в Україні. В Києві UBER почав працювати у серпні 2016р.

Як працює UBER?

UBER має мобільний додаток, через який пасажир може викликати  найближчого водіями. Пасажиру треба завантажити програму на смартфон чи планшет (Android/iOS) і зробити замовлення. Пасажир може спостерігати в реальному часі де знаходиться його водій. Координати визначаються автоматично і вказуються на карті. Вартість поїздки програма розраховує автоматично. Після завершення поїздки гроші списуються з банківської карти пасажира, або можна розраховатися готівкою.

Що отримує пасажир від UBER?

1) Для пасажира є мобільний додаток UBER (на Android/iOS), який дозволяє замовити автомобіль з водієм без необхідності телефонувати диспетчеру.

2) Додаток UBER автоматично визначає адресу пасажира  на карті,  і вам не треба вводити свою адресу (про яку пасажир часто-густо навіть не має уявлення!)

3) Всі водії убер проходять інструктаж, а отже готові зажди домогти пасажиру.

4) Всі авто убер – чисті. (Оскільки в убер є система оцінювання пасажирів і водіїв, яка заохочує обидві сторони бути ввічливими та охайними).

5) Безготівковий розрахунок. Пасажирові більше не треба шукати здачу і не треба залишати “на чай”, погодьтеся – це дуже зручно. Особливо коли у водія нібито “немає” здачі, і пасажир мимоволі платить водієві більше!

6) Швидка подача: до пасажира приїде авто, яке знаходиться НАЙБЛИЖЧЕ до нього. За рахунок цього істотно зменшується час подачі авто!


Як ви можете працювати в UBER

Наша компанія UBERUP.COM.UA є офіційним партнером UBER в Україні. Ми здійснюємо підключення водіїв до UBER без необхідності реєструвати ФОП чи мати ліцензію. Для того, щоб підключитись до UBER ви можете заповнити анкету, або відправити на ваші документи по пошті: info@uberup.com.ua Чекаємо на вас!